Aneta Orlińska

Aneta Orlińska

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam 4 letnią specjalizację z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży oraz 2,5 letnią psychoterapię systemową w terapii rodzin. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia podyplomowego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Od 12 lat pracuję w miejscach wspierających rozwój dzieci, młodzieży i ich rodzin. Obecnie pracuję w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Powiatu Krakowskiego.  Zajmuję się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, a także udzielam wsparcia terapeutycznego rodzicom. Prowadzę zajęcia grupowe dla dzieci z trudnościami w sferze emocjonalno-społecznej.

W swojej pracy stosuję podejście systemowe, bliski jest mi nurt “Rodzicielstwa bliskości” oraz “Porozumienia bez przemocy”.W „Mozaice” zajmuję się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, poradnictwem w zakresie problemów rozwojowych i wychowawczych. Udzielam konsultacji psychologicznych rodzicom, którzy chcą  zgłębiać wiedzę na temat funkcjonowania swojego dziecka oraz pragną dowiedzieć się jak wspierać dziecko na różnych etapach rozwojowych. Dodatkowo prowadzę zajęcia grupowe dla dzieci oraz warsztaty dla rodziców.