Gabinet do wynajęcia – ul. Lubicz

Gabinet terapeutyczny/psychoterapeutyczny do wynajęcia

Profesjonalny, ergonomicznie urządzony (przez psychologa/psychoterapeutę – praktyka) gabinet w samym centrum Krakowa – ul. Lubicz (~3 minuty pieszo do Galerii Krakowskiej, ~3 minuty pieszo do Dworca Głównego oraz PKS, ~10 minut pieszo do Rynku Głównego). Gabinet jest znakomicie zlokalizowany w kontekście komunikacji miejskiej (~3 minuty do przystanku Teatr Słowackiego oraz przystanku Lubicz).

Klatka schodowa w kamienicy, w której znajduje się gabinet, jest w bardzo dobrym stanie – przeszła generalny remont w 2017 r., wymieniono całą instalację wodno – kanalizacyjną oraz elektryczną. Kamienica jest monitorowana.

Gabinet na wynajem - Lubicz

Gabinet nadaje się na prowadzenie terapii indywidualnych, terapii par oraz po pewnej aranżacji wnętrza – także terapii rodzin. Możliwość wykonywania innych usług przez specjalistów z branży pokrewnych (np. psychiatra, dietetyk).

Informacje szczegółowe:
– gabinet mieści się na drugim piętrze starej kamienicy, która znajduje się naprzeciwko dawnego budynku dworca głównego (dźwiękoszczelne okna gabinetu nie wychodzą na tory).

W skład mieszkania, w którym jest umiejscowiony gabinet, wchodzi:

– 1 pokój (gabinet) – 15m2, w którym znajduje się antresola (~4 m2; może być zaadaptowana na niewielki kącik np. do zabawy z dziećmi). Pokój jest w pełni umeblowany pod gabinet terapeutyczny. Znajdują się w nim 3 fotele, malutki stolik na chusteczki, półka na książki, mała sofa (140 cm).
– jasna kuchnia (~ 7m2), w pełni umeblowana (szafki kuchenne, pralka, lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna);
– mała łazienka (~3m2), wyposażona w toaletę, umywalkę z szafką, lustro oraz kabinę prysznicową. W łazience znajduje się dobrej jakości naścienny grzejnik elektryczny;
– przedpokój (~5m2), wyposażony na chwilę obecną w zabytkową szafę – docelowo szafa zostanie usunięta, a przedpokój zostanie przystosowany na małą poczekalnię.

Mankament: do mieszkania nie przynależy miejsce parkingowe. Istnieje natomiast możliwość podpięcia rowerów. Generalnie w okolicy nie ma problemu z zaparkowaniem (strefa lub prywatny parking w pobliskim budynku Browary Lubicz).

Koszt wynajmu gabinetów:
Przedpołudnia (godz. 6-14) – 170 zł miesięcznie (za 4-5 przedpołudni w miesiącu, np. każdy poniedziałek w miesiącu w godz. 6-14)
Popołudnia (godz. 14-22) – 300 zł miesięcznie (za 4/5 popołudni w miesiącu, np. każdy poniedziałek w miesiącu w godz.14-22).
Sobota-niedziela (godz. 6-14 lub 14-22) – 250 zł
Cały dzień (niezależnie od dnia tygodnia) – 450 zł

Cena zawiera wszystkie opłaty (media, ogrzewanie, sprzątanie) oraz środki czystości i higieniczne. Przy wynajmie większej ilości dni tygodnia, możliwość negocjacji ceny.
Wystawiam rachunki (nie jestem vatowcem).

Aktualnie dostępne terminy:
Przedpołudnia:
– wtorki, środy, czwartek, soboty, niedziele
Popołudnia:
– soboty, niedziele

Kontakt:

Paula: 665-748-751

Krzysiek: 606-942-939